wtorek, maja 13, 2008

Ankieta

Onno byłaby dziś niczym, gdyby nie spotkała na swojej drodze kilku mądrych ludzi, którzy z poświęceniem wyciągali ją do góry. Ostatnio Fonolog zabrał ją na ekspedycję naukową śladami Hemingwaya. Od tego czasu umysł Onno pozostaje dla Autorki zamknięty, zupełnie poza zasięgiem. Autorka podejrzewa, że Onno ciągle jest w szoku kulturowym po spotkaniu z Loko, synem Busu - człowiekiem, którego prawa strona jest biała, a lewa czarna.

Żeby powstrzymać odpływ znudzonych Czytelników, Autorka proponuje pewną nieskomplikowaną zabawę. Wszystko sprowadza się do tego, żeby wybrać swoją ulubioną historię. Do głosowania Autorka szczególnie zachęca Czytelników, którzy dotąd nie ujawniali swojej obecności.

Ankietę można znaleźć w prawym dolnym rogu ekranu. W komentarzach mile widziane uzasadnienia wyboru, a także inne luźne wypowiedzi na zadany temat (co można poprawić, a czego już się nie da i pora zwijać ten burdel).

Zamknięcie ankiety 23 maja.

4 komentarze:

j1 is 2eazy pisze...

a rozdział "Ankieta"?

Onno pisze...

"Ankieta" zalicza się do tzw. wpisów technicznych, gdzie Autorka próbuje naprawić usterki albo nawiązać kontakt z Czytelnikami (patrz "Przedmowa", "Errata" itp.). Żeby uczciwie ocenić te próby, trzeba by chyba stworzyć osobną kategorię.

Notki tego rodzaju są też miejscem, gdzie Autorka może odsunąć na bok Onno i przypomnieć o swoim istnieniu. Bo Onno jest tylko kształtem w głowie Autorki, a zajmuje tak dużo miejsca.

iamibi pisze...

Widzę, że Fonolog się zasłużył i został uwieczniony. ;) Zawsze wiedziałam, że daleko zajdzie. :)

Onno pisze...

Fonolog wielkim człowiekiem jest.